Tuna Masters Teos 2022

TUNA MASTERS TEOS 2022 SONUÇLARI

TEKNE & EKIP / TEAM

BALIK / CATCH

EN BÜYÜK BALIK / BIGGEST CATCH FIUME
Serkan Sezginer
Serdar Sezginer
Serhat İnceoğlu
Veli Yılmaz
89,80 Kg Bluefin
EN FAZLA BALIK 1 / OVERALL 1 TORNADO
Mahmut Özgener
Can Özgener
Dan Levent
Ethem Çolak
Özdemir Kuran
İsmail Cider
Recep Can
42,25 Kg  Bluefin
62,10 Kg  Bluefin
67,20 Kg  Bluefin
EN FAZLA BALIK 2 / OVERALL 2 STAFU
Burak Galip Akkurt
Ahmet Akıncı
Ahmet Turan
Serkan Aşkar
Cem Akkurt
Mehmet Çelik
47,60 Kg Bluefin
155cm Bluefin Release
163cm Bluefin Release
EN FAZLA BALIK 3 / OVERALL 3 SIS 35
Özgür Sezgin
Fikret Mesut Kocabıyık
Reyhan Sezgin
İpek Kocabıyık
49,30 Kg Bluefin
49,90 Kg Bluefin
56,60 Kg Bluefin
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ / JURY PRİZE ODIN
Macit Akad
Liya Akad
Tolga Kömüş
Mehmet Dönmez
175cm Bluefin Release

TUNA MASTER OF THE YEAR 2022 SKORLARI

TAKIM TMT Puan
Tornado 1029,3
Stafu 958,8
Sis 35 934,8
Shamu 820,56
Odin 734,1
Veloce 725,7
3 Lions 588,9
Fiume 538,8
Fury 522,6
Obelix 481,2
Orki Team 480
Tuna Fish 411,48
Blue Fin Teos 378,6
Tuna Monster 352,2
Mesica Boat 309,9
Tuna Vortex 302,4
Toro 294
Totem 185,4

TUNA MASTERS TEOS 2022 Katılımcılar

Tekne Adı / Boat Name Katılımcılar / Contestants
1 VELOCE – Parker 920 Explorer MAX Çağlar Akan
Fadıl Zandar
Cihan Okay
Ömer Makaracı
2 ORKİ TEAM – Seagull 9,25 Suat Yiğit
Ahmet Oğuzhan Durmaz
Oğuz Kaan Durmaz
Çağatay Akdağ
Eyüp Torun
3 MIA – Beneteau Barracuda 6 Mehmet Irmak
Öğünç Irmak
Eşref Efeer
Bahadır Özata
4 SONÇAĞ –  Mercan Bonito32 IB Sefa Sonçağ
Abdurrahman Sonçağ
Ümit Sonçağ
İlker Dizlek
5 BLUEFIN – Viking 58 C Turgut Konukoğlu
Hilmi Akın
Hasan Yazıcı
Muhammet Şişman
Hüseyin Pehlivan
6 BARACUDA – Hatteras 45EX Erkut Soyak
Gökhan Çarmıklı
Burhan Çavuşoğlu
Tahir Uğur
Barış Devir
7 ALBATROS – Viking 55 C Adil Konukoğlu
Muhsin Parlak
Erkan Sarı
Yakup Elbüken
8 TORNADO – Viking 55 C Mahmut Özgener
Can Özgener
Dan Levent
Ethem Çolak
Özdemir Kuran
İsmail Cider
Recep Can
9 SHAMU – Viking 42 ST Sinan Kuran
Talya Kuran
Kayra Kuran
Renay Onur
Kürşat Çetin
Halit Aslandağ
Eray Tamgaç
10 STAFU – Boston Whaler 330 Outrage Burak Galip Akkurt
Ahmet Akıncı
Ahmet Turan
Serkan Aşkar
Cem Akkurt
Mehmet Çelik
11 BADTRIP – Sunseeker 37 SportFish Vidal İtkin
Haluk Tepe
Ahmet Lahur
Mehmet Erel
12 FREYA –  Valhalla 46 Talip Altuğ Aksoy
Timur İhsan Türker
Ünal Aygenoğlu
Gökay Kayacan
13 MIST – Scout / 245 Abaco Feridun Bigalı
Mert Bigalı
Fatih Uysal
Hüseyin Özdemir
14 TORO – Buddy Davis 28 Tolga Aydınol
Ramazan Yıldırımgeç
Erhan Yanık
Ergun Acar
15 WANDA – Scarab 35 Turan Mutlu
Gökçe Baysak
16 OCTOPUS – Wellcraft 330 Coastal Fatih Sinan
Serkan Sinan
17 OBELIX – Two Oceans Magnum 32 Sportfish Jonathan Quinlivan
Lorenzo Serati
Giulio Galantini
Maxime Garziglia
Patrice Garziglia
Barış Aslan
18 CHOSEN – Al Custom 21 Alptuğ Önal
Bora Özer
Muammer Gargun
19 TEOS V – Dromeas 28 Suat Evren
Orkun Evren
Onat Evren
20 CANO 1 – Bonito 32 Sinan Kosif
Sertaç Saygan
21 BENCHMARK – Sportfishing Tiara 43 O Nail Turan
Atilla Turan
Ahmet Tosun
Özkan Kavunaki
22 SİS 35 – Finn Monster Özgür Sezgin
Fikret Mesut Kocabıyık
Reyhan Sezgin
İpek Kocabıyık
23 MGS – Viking 42 O Murat Gürsoy
Burhan Can
Sertaç Ak
Çağatay Sarıtaş
Kaan Dut
Mustafa Öz yakan
24 THREE LIONS – Pro-Line 32 Express Kemal Soylu
Akın Aksoy
Hakan Aksoy
Barış Mahmut Gezerkaya
Orçun Gün
25 BURKİ – Grady White 306 Bimini Cem Baysal
Tarkan Arslanmuğul
Hakan Erkoç
Deniz Ünaldı
26 ATEŞİKO FİLİKA – Jeanneau /Merry Fisher Marlin 6 Tuğberk Güleç
Serhan Hür
Alp Tekeli
Bora Külnar
27 CAMELOT – Meridien 391 Eyüp Necimoğlu
Abidin Necimoğlu
Kaan Adıgüzel
28 MAGIC – Marine Craft 25 Seçkin Yıldızcan
Öncü Kabataş
29 NEVER TOO LATE – Custom 9,90 Semih Dinler
Muhsin Çilek
Murat Uğurlu
Tibet Gülsen
30 EBISU – Searay 48 Necmettin Yay
Cüneyt Yörükoğlu
Serdar Günseren
İsmail Öksüzoğlu
Mert Akbaş
31 VENOM – Wellcraft 360 Patrizio Ragusin
Gürhan Özbelge
Sinan Demirhisar
Yaşar Aksoy
Giorgio Ragusin
Orkun Tekin
Emre Cangöz
32 FRIENDSHIP01 – Sportcraft Bekir Kasapoğlu
İsmail Kıral
Mehmet Can
Hasan Kıral
33 TIDEBRINGER – Wellcraft 360 Coastal Burak Balık
Barış Özistek
Kaan Ünsal
Uğur Özbek
34 AZUR – Parker 920 EX Burak Ergiri
Uğur Aykon
Mert Özsoy
Onur Aykon
Şahan Uktay
35 TOTEM – QuickSilver 905 Pilothouse Ümit Seri
Murat Sezal
Zafer Gerçek
Mesut Akgül
36 TUNA VORTEX – Century 2600 WA Gürol Gerzile
Sinan Gerzile
Koray Gömeç
Hakan Kutlu
37 TUNA FISH – Parker 700 Pilot House Suat Can Tokgöz
Onur Kalaycı
Türe Topçu
Fatih Canbaz
38 ODİN – QuickSilver Arvor 250AS Macit Akad
Liya Akad
Tolga Kömüş
Mehmet Dönmez
39 BABYFIN – Parker 7,40 İshak Coşkun
Serdar Burçün
İbrahim Burçün
Turgay Şentürk
40 FURY – Parker 7 Vahap Kavlak
Mehmet Öztoprak
Hüseyin Çelik
Kemal Özekici
41 YOLTAR – Fiber Power Yacht 7,85 Mehmet Yoltar
Yusuf Zurnacı
Ömer Uludağ
42 TUNA MONSTER – Sancakyat Sancak Aegean 7.20 Volkan Önterlikçi
Metin Önterlikçi
Deniz Çağırıcı
Seyhan Yılmaz
İlhan Bardakçı
43 MIA 4 – Parker 805 Ahmet Lahur
Çağlar Pınar
Gökhan Zor
Bahadır Çınar
44 TYRA -Absolute 56 Fatih Çelik
Çağdaş Çağlar
Zafer Durmaz
Onur Altan Tan
Engin Ünal
45 FIUME – Quick Silver 905 Pilothouse Serkan Sezginer
Serdar Sezginer
Serhat İnceoğlu
Veli Yılmaz
46 MESICA BOAT – Oceania 23 WA Sait Güderoğlu
Yiğit Güderoğlu
Ozan Sevimli
Alpin Kadir Tekincan
Serhat Yelmen
47 BERKENAZ – Mercan Bonito 32 Bülent Delican
Levent Delican
48 SPRING S – QuickSilver Onur Avcı
Yunus Kozlu
Fatoş Avcı
Ayça Kozlu
49 ALEN – Anteres 8 İlker Buruk
Kasım Sayarer
Şerefcan Avseven
Süleyman Oluç
50 WASABİ – AL Custom 21 Murat Öztürk
Berkay Saygı
Onur Karayalı
Yiğit Özgüven
51 BLUEFIN TEOS – Egeyat 7.90 Nuri Gün
Barış Sakcı
Osman Irmak
Mustafa Özgün
© 2022 TUNA MASTERS TEOS