Tuna Masters Teos 2020

TUNA MASTERS TEOS 2020 SONUÇLARI

TEKNE & EKIP / TEAM

BALIK / CATCH

EN BÜYÜK BALIK
BIGGEST CATCH
TORNADO 81,5 Kg Bluefin
EN FAZLA BALIK 1
OVERALL 1
BARACUDA 53,7 Kg  Bluefin
73,9 Kg Bluefin
EN FAZLA BALIK 2
OVERALL 2
ATEŞİKO FILIKA 52,7 Kg  Bluefin
62,2 Kg Bluefin
EN FAZLA BALIK 3
OVERALL 3
SHAMU 55,7 Kg  Bluefin
58,1 Kg Bluefin
JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
JURY PRIZE
Can Ayaz Özer En Genç Balıkçı
Youngest Angler

TUNA MASTER OF THE YEAR SKORLARI

TM TEOS TM ALACATI TOPLAM PUAN
TAKIM / TEAM PUAN / POINTS PUAN / POINTS TOTAL POINTS 
SHAMU 683 413 1096
STRIKE 373 639 1012
HUNTER 38 0 951 951
ATA AKINCI 0 931 931
DORADO 409 445 854
BARACUDA 766 0 766
SEXY FISH (MC) 0 721 721
FILIKA 689 0 689
HADIA 0 655 655
TORO 625 0 625
TORNADO 489 0 489
NEVRA 0 363 363
ORKI TEAM 331 0 331
CANO 1 308 0 308
BIG BLUE 266 0 266

TUNA MASTERS TEOS 2020 Katılımcılar

Tekne Adı / Boat Name Katılımcılar / Contestants
1 FES FISH 2 – Beneteau, Barracuda 9 Can Kaya Fesçi
Suat Can Tokgöz
Murat Sungurtekin
Ali Fesçi
2 TORNADO – Viking 55 C Mahmut Özgener
Can Özgener
Cem Özgener
Ethem Çolak
Özdemir Kuran
İsmail Cider
Recep Can
Taner Altunbaş
Mert Hacı Raifoğlu
3 STRIKE – Jeanneau Merry Fisher 755 Marlin Özgür Sezgin
Fikret Mesut Kocabıyık
Servet Yenerer
Önder Yenerer
4 WHALE RIDER –  Boston Whaler 330 Outrage Talip Altuğ Aksoy
Ünal Aygenoğlu
Timur Türker
Ümit Şahin
5 SONCAG –  Mercan Bonito32 IB Sefa Sonçağ
Alican İlgazi
Abdurrahman Sonçağ
Tevfik Dedebaş
6 DORADO – Boston Whaler 280 Outrage Turgut Konukoğlu
Hilmi Akın
Hasan Yazıcı
Muhammet Şişman
7 TORO – Buddy Davis 28 Tolga Aydınol
Ramazan Yıldırımgeç
8 CANO 1 – Bonito 32 Can Özer
Hasan Gümüşkesen
Sinan Kosif
Sertaç Saygan
9 SHAMU – Viking 42 ST Sinan Kuran
Osman Bulutlar
Bora Özer
Alptuğ Önal
Halit Aslandağ
10 FİDATO – Quicksilver 905 Feridun Bigalı
Ahmet Atay
Mert Bigalı
Kaan Akdeniz
Fatih Uysal
11 BARACUDA – Hatteras 45EX Erkut Soyak
Gökhan Çarmıklı
Burhan Çavuşoğlu
Murat Arslan
12 DRAKEN – Viking 52 C Rikardo Aliberti
Tolga Dinç
Deniz Çakmak
Aygün Cabar
Osman Taner
13 OBELIX – Two Oceans Magnum 32 Sportfish Jonathan Quinlivan
Yiğit Karabacak
Mark Quinlivan
Taryn Ward
14 BADTRIP – Sunseeker 37 SportFish Vidal İtkin
Haluk Tepe
Ahmet Lahur
Mehmet Erel
Deniz Aras
15 WANDA – Scarab 35 Turan Mutlu
Ayca Mutlu
Mehmet Kırklar
Ceyla Aysal Kırklar
16 HUNTER 38 – Anıl Marin Ozan Kerem Devellioğlu
Sait Azmi Devellioğlu
Ahmethan Otur
İnanç Haliloğlu
17 ALBATROS – Viking 55 C Adil Konukoğlu
Muhsin Parlak
Erkan Sarı
Yakup Elbüken
18 BENCHMARK – Sportfishing Tiara 43 O Nail Turan
Emre Aydın
Bora Tömekce
Özkan Kavunaki
19 MGS – Viking 42 O Murat Gürsoy
Kaan Dut
Çağatay Sarıtaş
Emir Gürsoy
Burhan Can
Mustafa Özyakan
20 VENOM – Wellcraft 360 Patrizio Ragusin
Gürhan Özbelge
Sinan Demirhisar
Yaşar Aksoy
Mete Toner
Atıl Önder
Giorgio Ragusin
21 MEGA MGS – Boston Whaler 255 Mustafa Gürbüz
Mehmet Mert Özsoy
Onur Aykon
Anıl Gürbüz
22 BURKİ – Grady White 306 Bimini Cem Baysal
Selçuk Sözen
Onur Sözen
Tolga Kömüş
23 AMAZE 2 – Rampage 34 Express İsmet Aslan
Ece Şule Aslan
Cemre Atik
Ateş Ata Aslan
24 VILIO – Scout Abaco 27 Mehmet Berberoğlu
Berke Can Berberoğlu
Olcay Kıran
İbrahim Şapçılı
25 BLUE RIBAND – Mercan Bonito 32-IB Bülent Akgerman
Levent Akgerman
Ufuk Atakan Demir
Mehmet Sart
Ege Çoşkuner
26 TEOS IV – Yelkenli Suat Evren
Mustafa Çağatay
Orkun Evren
Onat Evren
27 BARBAROSSA – Bertram 63 Bülent Delican
Levent Delican
28 PESCATORE – Wellcraft Coastal 360 Onur Çelikyay
Uğur Çelikyay
Levent Topaç
Dimitri Angelidis
Hasan Adalı
Gökçe Baysak
Mehmet Kavur
29 TUNA VORTEX – Century 2600 WA Gürol Gerzile
Sinan Gerzile
Hakan Kerman
Z. Hakan Kutlu
30 FORTUNE – Jeanneau  Merry Fisher 855 Çağlar Akan
Fadıl Zandar
Cihan Okan
Ceren Büyükgürsan
31 CHOSEN – Al Custom 21 Ali Önal
Ediz Dülger
Tarkan Arslanmuğul
Orhan Keser
32 ESPADON I – Cabo 32 express Berent Akdemir
Maya Akdemir
Sinem Güven
Kürşat Aruzhan
33 SNAPPER – Poseidon 5,70 Hakan Erten
Oğuz Çakmak
Eda Erten
Ahu Çakmak
34 TYRA -Absolute 56 Fatih Çelik
Çağdaş Çağlar
Nurkan Işık
Cem Koçak
Ertuğrul Danışment
İlker Emirzeoğlu
35 CAMELOT – Meridien 391 Eyüp Necimoğlu
Abidin Necimoğlu
36 ALPELA – Benetau Antares  7.80 Tufan Pehlivanlar
Anıl Bora Pehlivanlar
Kaan Tuğhan
37 ORKİ TEAM – Orkiboat 9,25 Suat Yiğit
Alp Kırşan
Oğuzhan Durmaz
38 SERİ – Parker 850 pilothouse Ümit Seri
Mesut Akgül
Murat Sezal
Zafer Gerçek
39 BLACK LION – Parker 920 EX Max Şahin Karaarslan
Süleyman Akkaya
Mehmet Karakuş
Turgay Karaaslan
40 EVA 45 – Parker 920 Explorer Max Kerem Özdeveciler
Yunus Kozlu
Onur Avcı
Ömer Soykan
41 HOPDEDIX – Luhrs 31 Open Ali Osman Hacısüleymanoğlu
Ferhat Günay
Uğur Özdemir
42 HAKYA – Parker 920 EX Max Yunus Yucad
Metin Kutluay
Hasan Göktaş
Veysel Erdoğan
43 AZUR – Parker 920 EX Max Burak Ergiri
Şahan Utkay
Uğur Aykon
44 TALYA 2 – Marincraft Voyager 42 Fatih Sinan
Serkan Sinan
Muzaffer Uslu
Hulusi Akay
45 TRIDENT – Parker 920 Max Mehmet Öztoprak
Vahap Kavlak
Kemal Özekici
Güneş Öztoprak
46 MAGIC BOX – Motoryat 10.60 Onur Sıtkı
Murat Yücebaş
Seçkin Yenerer
Mert Yücebaş
47 ATEŞİKO – Darekco Texas 540 Tuğberk Güleç
Deniz Gözen
Alp Tekeli
Bora Kulnar
48 DOT – Antares 8m Mehmet Çırpıcı
Melda Durgunoğlu
Melih Özdemir
Kazım Erdoğmuş
49 BIG BLUE – Sailfish 3006 Express Murat Öztiryakiler
Ali Burak Özkan
Serdar Savaş
Veysel Berk
Serdar Günseren
50 MİA – Beneteau Barracuda 6 Öğünç Irmak
Levent Aydinç
Mehmet Tanfer
Nihat Tanfer
Eşref Efe Er
51 MAGIC – Marine Craft 25 Seçkin Yıldızcan
Öncü Kabataş
52 ATA AKINCI – Axopar 28 Ahmet Akıncı
Erdil Erdin
Ümit Meriç
Burak Galip Akkurt
Ahmet Turan
53 ENIQUE – Marinboat Samba Long Burak Güngör
İshak Coşkun
Cem Alp
İbrahim Gülseçer
54 CES 1 – Al Custom AL 21 Onur Karayalı
Ercüment Murat Öztürk
Süha Murat Sanverir
Onur Karayalı
55 OCEAN 15 – Northstar 220 cc Türe Topçu
Burak Mehmetoğlu
Mert Gökçen
Onur Kalaycı
© 2021 TUNA MASTERS TEOS