• Hava Durumu / Weather Report

2019 Kayıt Formu


1. Katılımcı2. Katılımcı3. Katılımcı4. Katılımcı
Tekne Bilgileri
TUNA MASTERS TEOS 2019 TURNUVA BİLGİ FORMU

Tuna Masters Teos’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kayıt tamamlamanıza yardımcı olabilecek bilgiler aşağıdadır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımzı bilmenizi isteriz.
Sevgilerimizle,

Murat – Elvio

 

Kayıt Ücreti 4130 TL (KDV Dahil)
Kayıt ücreti kapsamı Teos Marina’da 15 Eylül’den 22 Eylül’e kadar ücretsiz tekne konaklaması (elektrik ve su kullanımı hariç), 4 yarışmacı hakkı, 4 ödül gecesi yemeği.
*Ek yarışmacı ücreti 944 TL (KDV Dahil) / yarışmacı olup, kabulu tekne boyutuna bağlıdır.
Geç Kayıt *1.Eylül tarihinden sonra yapılan geç kayıtlar ve ödemeler için, kayıt ücreti 5015 TL (KDV Dahil) dir.
Ödeme Fortuna Turizm Yatçılık LTD ŞTİ
Garanti Bankası, Çeşme Şb – 490
Hesap No: 6297910
IBAN: TR23 0006 2000 4900 0006 2979 10
( ****Dekontta mutlaka tekne adı belirtiniz**** )
İptal Şartı 1 Eylül’e kadar yapılan iptallerde, kayıt ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonraki iptallerde iade yapılmaz.
Gerekli Belgeler Tonilato belgesi
Kaptan ehliyeti
Sigorta (Teknelerin sigorta poliçesi olmak zorundadır. “IYC-Institute Yacht Clause” veya benzeri gibi madde içerip, doğrudan ve/veya dolaylı üçüncü şahıs zararlarını da kapsamalıdır)
Önemli Not Önemli Not Turnuvada kapasite sınırlı olduğundan, kayıtların konfirme edilmesi kayıt ücretinin ödenmesinden ve gerekli evrakın organizasyona ulaştırılmasından sonra yapılacaktır.
Organizasyon öncesi ve sırasında bilgi akışını düzgün şekilde sağlayabilmek ve turnuva günü kayıt işlemleri sırasında sizleri bekletmemek için aşağıda hazırlamış olduğumuz bir formumuz bulunmaktadır. Zorunlu olan tüm alanlar doldurulmadan kayıt işlemi tamamlanamamaktadır.Şirket olarak kayıt yapacak teknelerin fatura bilgileri, şahıs olarak kayıt yapacakların ise TC kimlik no ve adres bildirimleri gerekmektedir.

*Tüm katılımcıların bilgilerinin komiteye yarışma tarihinden 2 hafta öncesine kadar ulaştırılması tekne sorumluluğundadır. Bu bilgiler doğrultusunda yaka kartları ve kayıt işlemleri yapılabilmektedir.