• Hava Durumu / Weather Report

TUNA MASTERS TEOS 2019 Katılımcılar

Tekne Adı / Boat Name Katılımcılar / Contestants
1 BLUEFIN – Viking 55 C Turgut Konukoğlu
Hasan Yazıcı
Muhammed Şişman
Hilmi Akın
2 ALBATROS – Viking 55 C Adil Konukoğlu
Burak Parlak
Muhsin Parlak
Erkan Sarı
Yakup Elbüken
3 MIA – Botnia Targa 37 Mark Benmayor
Tolga Barış Akkaya
Cihan Cep
Emrah Erdoğ
Bahadır Tonguç
Süleyman Türkay
Berent Akdemir
4 WHALE RIDER –  Boston Whaler 330 Outrage Talip Altuğ Aksoy
Ünal Aygenoğlu
Hakan Tekinoğlu
5 SHAMU – Viking 42 ST Sinan Kuran
Doğuş Kuran
Osman Bulutlar
Alptuğ Önal
Bora Özer
6 WANDA – Scarab 35 Turan Mutlu
Övgehan Oğultürk
Erhan Görücüoğlu
7 BARACUDA – Hatteras 45EX Erkut Soyak
Gökhan Çarmıklı
Burhan Çavuşoğlu
Murat Arslan
8 TORO – Buddy Davis 28 Tolga Aydınol
Ramazan Yıldırımgeç
9 SILENT – Atlantis 39 Sinan Koçer
Murat Aktün
Celal Baba
Mustafa Kocatürk
10 OBELIX – Two Oceans Magnum 32 Sportfish Jonathan Quinlivan
Sean Galleymore
Mark Quinlivan
James Sara
Taryn Ward
11 SONCAG –  Mercan Bonito32 IB Sefa Sonçağ
Abdurrahman Sonçağ
12 FİDATO – Quicksilver 905 Feridun Bigalı
Ahmet Atay
Mert Bigalı
13 TORNADO – Viking 42 O Mahmut Özgener
Can Özgener
Cem Özgener
14 DRAKEN – Viking 52 C Rikardo Aliberti
Osman Taner
Ahmet Taner
15 MAYKO – Boston Whaler Vantage270 Semih Dinler
İbrahim Özdem
Murat Uğurlu
İsmail Tütüncü
16 BADTRIP – Sunseeker 37 SportFish Vidal İtkin
Haluk Tepe
Ahmet Lahur
Mehmet Erel
17 TEOS IV – Yelkenli Suat Evren
Erhan Uzunoğlu
Orkun Evren
Onat Evren
18 HUNTER 38 – Anıl Marin Ozan Kerem Devellioğlu
Sait Azmi Devellioğlu
Ahmethan Otur
Cenk Küçük
19 PRANA – Appreamare 51 Umut Kızıltan
Selami Korkut
20 MERCY – Isatek Samba Alp Tekeli
Deniz Gözen
Tuğberk Güleç
21 BLUE RIBAND – Mercan Bonito 32-IB Bülent Akgerman
Levent Akgerman
Ufuk Atakan Demir
Mehmet Sart
22 PESCATORE – Wellcraft Coastal 360 Gökçe Baysak
23 OCEAN 15 – Northstar 220 cc Orçun Kalaycı
Serhat Çatalkaya
Çağatay Aras
Erhan Çatalkaya
24 THREE OF A KIND – Wellcraft 36 Coastal Patrizio Ragusin
Muhittin İşçimenler
Cevat Ergin
25 NARWHAL –  Custom Trawler Emre Yörek
Erman Ayaydın
Öğünç Irmak
Bahadır Özata
Tekne Adı / Boat Name Katılımcılar / Contestants